O nas - Digital Agencja

[ kierownik firmy ]

Ludmiła Lebedeva

Kierownik i główny ideolog Agencja Branding Guru

Cześć! Poznajmy się.

Kim jestem? Jestem magistrem marketingu (MBA). Brandolog. Neuropsycholog. Autor artykułów i badań z zakresu neuromarketingu i brandingu osobistego. Od 2018 roku zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych i aplikacji mobilnych.

Moje doświadczenie w marketingu i reklamie ma ponad 20 lat. W tym czasie przeszedłem od menedżera reklamy do dyrektora marketingu w dużych międzynarodowych i rosyjskich firmach, takich jak Tez Tour, TUI Travel, Midland Group i inne. Od 2014 roku prowadzę własną agencję marketingową. A od 2018 roku, po przeprowadzce do Europy, Agencją Cyfrową.

W swojej praktyce z powodzeniem współpracowała z ponad 50 firmami i projektami biznesowymi, w zupełnie różnych dziedzinach biznesu. Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami na : e-xecutive.ru, delovoymir.biz, hr-portal.ru, a także wszystkie artykuły, filmy i podcasty zebrane na mojej osobistej stronie internetowej https://lakshemirova.com.

Wszystkie projekty przychodzące do naszej agencji staram się koordynować samodzielnie, zanurzając się w biznesie moich klientów i znajdując najskuteczniejsze rozwiązania marketingowe.

 

[ branding guru ]

O naszej agencji

Społeczność specjalistów-marketerów, programistów i projektantów z Rosji, Białorusi i Ukrainy

Nasza digital agencja została założona i działa od 2018 roku w Polsce, ale świadczymy również usługi tworzenia stron internetowych i promocji internetowych dla firm w Europie i USA. Oferujemy pełen zakres usług marketingowych: od opracowania kreatywnej koncepcji po organizację kompleksowej kampanii reklamowej. W języku rosyjskim, angielskim i polskim.

Głównym obszarem naszej działalności jest WEB-development-tworzenie stron internetowych i ich promocja. Znakiem rozpoznawczym naszych prac jest nowoczesny, elegancki design i wysoka konwersja.

Opracowujemy strategie marketingowe, aby sprostać wszelkim wyzwaniom naszych klientów. Prowadzimy projekty całkowicie "pod klucz" od początku do końca. Zawsze dążymy do osiągnięcia maksymalnych rezultatów w oparciu o wyznaczone cele. Doradzamy we wszelkich kwestiach marketingowych i biznesowych. Agencja ma już dziesiątki udanych kampanii reklamowych dla klientów z różnych branż, od agencji nieruchomości po restauracje i agencje pracy.

Naszym zadaniem jest zwiększenie marży biznesowej naszych klientów poprzez tworzenie działających lejków sprzedażowych przy użyciu wszystkich dostępnych narzędzi marketingu internetowego.

Zapraszamy do współpracy, będziesz zadowolony! Zadzwoń: +48 578 103 803

TOP