Reklama w Internecie - Digital Agencja

Reklama w internecie
w Polsce i Europie

Branding & Marketing internetowy

[ NASZE USŁUGI ]

Oferujemy naszym klientom

Projektowanie i branding

Tworzymy koncepcję emocjonalną i cenową przyszłego produktu, usługi, firmy jako całości lub marki osobistej. Opracowujemy pozycjonowanie, naming, logotypy, identyfikację wizualną, identyfikację wizualną dla marki osobistej, opakowania, koncepcję wizualną lokalu handlowego. Przygotowujemy kompletne instrukcje korzystania z narzędzi marki.

Zwiększenie obrotów firmy

Reklama to główne narzędzie promocji we współczesnym świecie. Oferujemy zintegrowane podejście, opracowując i realizując kampanie reklamowe dla celów klienta. Pracujemy z takimi narzędziami jak: SMM; PR; Marketing e-mailowy; marketing w wyszukiwarkach; content marketing, w tym webinaria, reklama bezpośrednia i reklama z partnerami. Uruchamiamy lejki sprzedażowe.

Opracowanie strategii rozwoju

Planowanie strategiczne jest najważniejszym narzędziem rozwoju biznesu. Pomagamy naszym klientom obrać właściwy kierunek i podejmować właściwe decyzje, dostarczając możliwości rozwoju w oparciu o ich analitykę marketingową, wyniki audytu, aktualną sytuację rynkową, a także w oparciu o własne wieloletnie doświadczenie.

[ ETAPY MARKETINGU ]

Trzy kroki do pozyskania klientów z Internetu

01

TWORZENIE WIZUALNIE EMOCJONALNEGO WIZERUNKU

Pozycjonowanie * Nazewnictwo i slogan * Logotyp * Identyfikacja wizualna * Księga marki * Koncepcja kreatywna
02

WEB BRANDING

Rozwój strony konwersji * Wizerunek w sieciach społecznościowych * Publikacje PR * Recenzje na portalach * Lokalizacja na mapach

03

KAMPANIA REKLAMOWA ONLINE

Kampanie reklamowe w wyszukiwarkach (Google ADS) * Kampanie reklamowe na Facebook/Instagram/Pinterest/Linkedin * Reklama wideo, SEO i co-branding – Youtube/TikTok * Reklama na portalach specjalistycznych i PR Kampanie lojalnościowe w lejku sprzedaży

Szczegółowy plan marketingowy to pierwszy krok do celu

 

Każdy projekt zaczynamy od pełnego zrozumienia potrzeb naszego klienta. Nie czekamy na Twoje kreatywne propozycje, idealną specyfikację techniczną i stały udział. Wszystko zrobimy sami!

Zaproponujemy najlepsze i rozsądne rozwiązania, opracujemy koncepcję, plan marketingowy i termin jego realizacji. Wystarczy, że wybierzesz rozwiązanie, które Ci się podoba.

[ Jak pracujemy nad kampaniami reklamowymi ]

Kampanie reklamowe w
Google, Facebook, Instagram, Youtube

Przygotowanie kampanii reklamowej

Opracowujemy media plan zgodnie z wyznaczonymi celami, ustalamy strategię i element kreatywny kampanii reklamowej. Kalkulujemy wstępne budżety, tworzymy projekty, piszemy teksty reklamowe.

Konfiguracja kampanii reklamowej

Nalegamy na kampanie reklamowe dla tych kanałów, które zostały uzgodnione w planie medialnym. Może to być tylko FB lub kampania end-to-end wykorzystująca wiele kanałów reklamowych.

Rozpoczęcie kampanii reklamowej

Aby firma odniosła sukces, musisz być przygotowany na otrzymanie dużej liczby zgłoszeń od potencjalnych klientów. Pomagamy naszym klientom skonfigurować lejek sprzedażowy, aby zmaksymalizować konwersję z reklamy.

Zarządzanie kampaniami reklamowymi

Każda witryna, zarówno Google, jak i FB, mają własne algorytmy uczenia się, co pozwala przez 2-3 miesiące, zmieniając stawki i treść, zmniejszać budżety reklamowe przy jednoczesnym utrzymaniu żądań. Dzięki dużemu doświadczeniu realizujemy to dla naszych klientów.

Nasze ceny mile Cię zaskoczą:)

[GALERIA NASZYCH PRAC ]

Najlepsze rozwiązania marketingowe – dla naszych klientów

[ NASZE ATUTY ]

Dlaczego warto z nami współpracować

Pracujemy na terenie całej Europy

Świat nie stoi w miejscu, a zdalne biuro stało się powszechne dla wielu firm marketingowych. Nasi specjaliści: projektanci, managerowie, marketerzy i informatycy mieszkają i pracują w różnych krajach świata. Od dłuższego czasu pracujemy zdalnie, więc nie powoduje to żadnych niedogodności dla naszych klientów.

Wielojęzyczny

Dla nas nie ma granic w realizacji zadań marketingowych. Opracowujemy materiały reklamowe i marketingowe w językach, których potrzebuje klient. Dotyczy to również promocji w wynikach wyszukiwania, reklamy kontekstowej i ukierunkowanej, namingu, PR, materiałów wizualnych i wideo.

Przejrzystość w pracy

Jesteśmy przyzwyczajeni do pracy dla klienta jasno i przejrzyście. Przed rozpoczęciem każdego projektu opracowujemy indywidualny plan działania i obliczamy potencjalne rezultaty, uzasadniamy każdy rodzaj kosztu.

Punktualność i czas

Nie ma dla nas ważnych i nieważnych klientów. Rozumiemy, że każdy biznes to ciężka praca i zawsze wszystko jest „potrzebne wczoraj”. Pracujemy według ściśle ustalonego harmonogramu, dzięki czemu nasi klienci mogą być spokojni.

ZOSTAŃ JEDNYM Z NASZYCH KLIENTÓW

TOP